Yeni Malatyaspor Destekçi Alıştırmanı Hasan Özer: Hikmet Öğretmenim haksızlığa ses çıkarmak istedi
Genel

Yeni Malatyaspor Destekçi Alıştırmanı Hasan Özer: Hikmet Öğretmenim haksızlığa ses çıkarmak istedi

Süper Lig’in 28. haftasında Yeni Malatyaspor, sahasında Göztepe’yi 2-1 mağlup ederek 12 hafta sonar 3 puanla tanıştı. Basın buluşmasına maçta kırmızı kart gören Hikmet Karaman’ın yerine destekçi alıştırman Hasan Özer katıldı. Özer, yaptığı söylemede kendileri için çok ehemmiyetli bir maça çıktıklarını söyledi.

Son olarak dış sahada Beşiktaş başarısından sonra 12 haftadır maç kazanamadıklarını hatırlatan Özer, “Çok makûs günler geçiriyorduk. Mukadderat maçına çıktık, oyuncular mukadderat birliği yaptı, şahsiyetlerini ortaya koyarak galip gelmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Harikulade bir reyin sergilediler. Rakibin penaltı golü ile beraberliği tutmasına karşın attığımız ikinci gol bu inancın göstergesiydi” dedi.

Teknik Direktör Hikmet Karaman’ın kırmızı kartla saha dışına sevk edilmesine de değinen Özer, “Penaltı kararı sonrası VAR’a gitmesi gerektiğini düşünüyorduk. Geçen hafta da Kasımpaşa karşısında 90+2. dakikada Umut’un gole giderken rakibin eliyle kesmesi VAR’da araştırılmadı. Biz kulüp olarak bundan evvel verilmeyen penaltılar da ağzımızı açmadık ama bugünkü ağır karar sonrası bir itiraz sebebiyle öğretmenimiz tribüne sevk edildi. Öğretmenimiz yapılan haksızlığa, haksızlığa ses çıkarmak istedi” diye konuştu.

Ligde son 6 haftaya girildiğini ve bu sebeple de kesinlikle kazanmaları gereken bir maça çıktıklarını dile getiren Özer, “Şayet Allah göstermesin bu maçı kaybetmiş olsaydık ciddi kasvetler yaşayabilirdik. Galip geldiğimiz için çok mutluyuz, oyuncularımızı vicdandan kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

class=’cf’>

 

Yeni Malatyaspor Yardımcı Antrenörü Hasan Özer: Hikmet Hocam adaletsizliğe ses çıkarmak istedi

Süper Lig’in dönüşü onuruna, Misli.com’dan herkese 5 TL armağan, hemen katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir