Survivor'da Sercan Yıldırım ve Nisa anekdotları söyledi! 'Hiçbir şey türkiye elektrik kurumu taraflı değil'
Genel

Survivor’da Sercan Yıldırım ve Nisa anekdotları söyledi! ‘Hiçbir şey türkiye elektrik kurumu taraflı değil’

Survivor 2020’de merak mevzusu olan Sercan Yıldırım ve Nisa arasındaki anekdotlar ortaya çıktı…


Survivor’da yarışan futbolcu Sercan Yıldırım, Nisa ile konuşmuş ve “İnsanlar burada kendi içerisinde duygusal bir şeyler de yaşıyor. Sen ne düşünüyorsun?” diyerek Nisa’ya olan duygularını ifade etmişti.


Nisa ise “Her şey için teşekkür ederim. Böyle bir şey yok. Ersin abiyi nasıl görüyorsam sen de öylesin. Mert abiyi de öyle görüyorum.” diyerek Sercan’ı reddetmişti.


Daha sonra ikili arasında gerilimler yaşanmış, son olarak Sercan Yıldırım, elinde Nisa’nın kendisine armağan ettiği anekdotlar olduğunu belirtmişti.


İLK FIRSATTA BUNU YAPACAKTI

‘İLK FIRSATTA BUNU YAPACAKTI’

Üzüntüye adayı olarak olarak gösterilen Nisa, ”Benim adını söyleyeceğini hipotez ediyordum İlk fırsatta bunu yapacaktı.” diyerek geçmişte yaşananlardan dolayı Sercan’ın kendi adını söylediğini ima etmişti.


KONSEYDE AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM

‘KONSEYDE AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM’

Sercan Yıldırım ise Nisa’nın konseydeki lafları sonrası Evrim ve Elif’e içini dökerek, “O zaman her şey dökülsün. Ben bana gelen anekdotları hiç açmadım. Bir sonraki konseyde açmayı düşünüyorum” demişti.


ZARAR GÖRMESİNİ İSTEMEDİM AMA...

‘HASAR GÖRMESİNİ İSTEMEDİM AMA…’

Sercan, Nisa mevzusunda “Garip bir yanıtla karşılaşmıştım. O gizeme yanıt vermek istedim ama soğukkanlı kalmayı seçim ettim. Şu ana nasipmiş. En başından bugüne kadar bir hayli şey yaşandı. Hep gözetici ben oldum ona karşı. İstemediği bir şeyi yapsın istemedim. Hasar görmesini istemedim ama hasar gören ben oldum.” laflarını kullanmıştı.


CEBİMDE NOTLAR VAR

‘CEBİMDE ANEKDOTLAR VAR’

Nisa’nın kendisine anekdotlar yazdığını belirten Sercan’ın “Anekdotlar da var cebimde göstermek de isterim ama gerek yok, herkes öğrensin. Keşke kapansaydı. Bu söylemeyi kendisi yaptırdı. Ben böyle bir şeyi istememiştim. Söyleyeceklerim bu kadar.” diyerek merak uyandırmıştı.


Yaşanan gerilimin ardından Nisa, Survivor 2020’nin 116. kısmında “İntikam” laflarına sarihlik getirdi ve Survivor Sercan’a yazdığı anekdotları söyledi.


NİSADAN NOT AÇIKLAMASI

NİSA’DAN ‘ANEKDOT’ AÇIKLAMASI

Nisa, ”Moralim bozuldu. Bir tane boş bir şey çıkarıyor, ben başka bir şeyden bahsediyorum. Bu bir şeyler çıkarıyor. Yok anekdotlar varmış. Benim ona yazdığım anekdotları öğreniyor musun? Doğum gününü kutladım.” biçiminde konuştu.


DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN, O KADAR

‘DOĞUM GÜNÜN MÜBAREK OLSUN, O KADAR’

Sercan Yıldırım’a yazdığı anekdotları anlatan Nisa, ”Evrim’in doğum gününü nasıl kutladıysam ona Hindistan cevizi vermiştim. Cemal Can’ın doğum gününü nasıl kutladıysam iri bir tablo yaptım. Onun doğum gününü de o biçimde kutladım. Kağıda ”Doğum günün mübarek olsun” yazdım. O kadar, hiçbir şey yok.” dedi.


Nisa, ayrıca ”Her reyin sonunda bana ve Cemal Can’a bakıyor. Bize şey yapıyor, ‘Gideceksiniz, siz ağlıyorsunuz, insanları böyle kazanıyorsunuz’ diyor. Bize diyor ki ‘Sizin hiç hüneriniz yok. Siz bahta atıyorsunuz zati. Nasıl atıyorsunuz ki bilmiyorum. Cemal Can da zati parkuru nasıl koşuyor kavramıyorum.’ diyor. Cemal Can’la oyunu bir kere kızdırdılar ya hemen ilk oyunda müzakere olmuştu. Oradan Cemal Can gitti işte ağlayarak. Ben de Cemal Can’ın arttan gidiyorum. Ben ‘Yeter artık’ derken o da ‘Natürel ki de siz böyle ağlayarak insanları kazanıyorsunuz, finale doğru gidiyorsunuz. Bunun dahi farkında değilsiniz.” diyerek tepkisini ortaya koydu.


SURVIVORDA NE İŞİ VAR

‘SURVIVOR’DA NE İŞİ VAR’

Nisa, son olarak ”Survivor’da ne işi var böyle çocukların? Ben buraya Survivor’a şahsiyet katmaya geldim diyor. Bunların işi yok burada diyor.” ifadelerini kullandı.


Sercan Yıldırım ise konseyde bahsettiği anekdotlar hakkında şöyle konuştu;


BENİM DE BİR GURURUM, DURUŞUM VAR

‘BENİM DE BİR ONURUM, DURUŞUM VAR’

Vakalar kapanmışken tekerrür tutuşturmayı şu an o başlattı. Neticede benim de bir erkeklik onurum var, bir duruşum var. O surattan bu duruşumu bozmamak ismine söyleme gereği duyuyorum.


Birkaç anekdot göndermişti bana doğum günümle ilgili ve duygusal bir paylaşım ismine. Akşam oyununda çok oluyordu bu, dolunay olduğunda ayın çıktığı zaman…


GİZLİ BULUŞTUĞUMUZDA SÖYLEMİŞTİ...

‘SAKLI BULUŞTUĞUMUZDA SÖYLEMİŞTİ…’

Birbirimize baktığımız anlarda hep semana, dolunaya bakıyorduk. Semanı temsilen bir ay çizmişti. Hep bakışmalarımız o istikamette oluyordu hani beni düşün gibisinden. Saklı buluştuğumuzda da bunu söylemişti.


HİÇBİR ZAMAN TEK TARAFLI OLMADI

‘HİÇBİR ZAMAN Türkiye Elektrik Kurumu TARAFLI OLMADI’

Burada da doğum günü iletiyi var. Çok hoş çizilmiş bir yazı. Ben hiçbir zaman eflatuni bir şey yaşamadım. Hiç kimseye karşılığını alamayacağım biçimde yanaşmadım. Herkes öğrensin ki hiçbir zaman türkiye elektrik kurumu taraflı olmadı hiçbir şey.


ACUN ILICALI: %70İNİ YAYINLAMIYORUZ

ACUN ILICALI: ‘%70’İNİ YAYINLAMIYORUZ’

Acun Ilıcalı ise hem Sercan hem de Nisa’nın konuşmalarının %70’ini yayınlamadıklarını belirtip şöyle konuştu;


Mevzu, Nisa’nın Sercan’a karşı intikam alıyor demesi. Bir biçimde bu ikisinin arasında tansiyon yükselmiş. Sercan’ın aday gösterme gerekçeyi çok tatmin edici değildi bence.


Şunun altını çiziyorum. Biz ikisinin de konuşmalarının %70’ini yayınlamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir