Son Dakika | Mauricio Isla Fenerbahçe'den ayrılacağına söyledi! İşte yeni ekibi...
Genel

Son Dakika | Mauricio Isla Fenerbahçe’den ayrılacağına söyledi! İşte yeni ekibi…

Spor Arena Dış Haberler | Fenerbahçe’de sezonun ilk ayrılığı resmileşti… Mauricio Isla, Fenerbahçe idaresiyle görüşüp sezon sonunda ayrılık mevzusunda uyuştuklarını ifade ederek, “Bonservisimi elime alıyorum ve benim için en iyisini seçeceğim” biçiminde söyleme yaptı.
 
“FENERBAHÇE’DEN AYRILACAĞIM”
Ülkesinin medyasına konuşan Şilili futbolcu, “Fenerbahçe’den sezon sonunu ufalayacağım, bu mevzuda kulüple anlaştık. Kendim için en iyi kararı vereceğim. Nereye gideceğimi öğrenmiyorum. Boca Juniors ile yalnızca bir görüşmem oldu. Universidad de Chile’de oynamak benim hayalim, annemin ve ailemin düşü. Gazeteciler, insanlar çok şey konuşuyor ve yazıyor. Şu anda Boca Juniors hakkında konuşuyorlar, Universidad de Chile’ye gideceğimi söylüyorlar ama henüz kimseyle yüzde 100 görüşmem olmadı. Beklemek zorundayım” ifadelerini kullandı.

BOCA, RIVER PLATE VE UNIVERSIDAD DE CHILE İSTİYOR
Arjantin medyasında yer alan haberde, Boca Juniors’ta başkan yardımcısı Roman Riquelme’nin Isla’yı arayarak temasta bulunduğu ve 31 yaşındaki oyuncunun Şili veya Arjantin’e transfer olması beklendiği iddia edildi. Isla’yı Boca Juniors dışında River Plate ve Universidad de Chile ekipleri de istiyor.

“İDOLÜM SALAS, EN İYİ HOCALARIM BIELSA VE SAMPAOLI”
İdolünün Marcelo Salas olduğunu söyleyen Şilili futbolcu “Onu Universidad de Chile’de izleyerek geliştim. River Plate’te, Lazio’da, Juventus’ta çok izi zamanlar geçirdi. O benim idolüm” dedi. Isla kariyerinde en çok etkilendiği teknik adamlar için ise Marcelo Bielsa ve Jorge Sampaoli’yi gösterdi.

12

Fenerbahçede ayrılığa neden olan yarışma

Fenerbahçe’de ayrılığa neden olan müsabaka!

class=’cf’>

Son Dakika | Mauricio Isla Fenerbahçeden ayrılacağını açıkladı İşte yeni takımı...

Süper Rakamsal Oyunlar Artık Misli.com’da! Müddet kaybetme, hemen oyna…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir