Son dakika! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye transfer yollaması!
Genel

Son dakika! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’den Fenerbahçe’ye transfer yollaması!

Mustafa Cengiz’in söylemeleri şu biçimde;

Murphy yasalarından biri der ki hiçbir terslik türkiye elektrik kurumu başına gelmez. Kesin bir terslik daha olur. Bana da 3 tane terslik geldi fakat azim, istem ve hekimlerimin mükemmel mücadelesiyle bu ses seviyesine eriştim. İlk operasyonun üstünden 1.5 ay oldu. İki ur vardı. Hekimler o kadar galibiyetliydi ki, bana söylemeden 3. uru da almışlar.

iframe height: 100% !important;width: 100% !important;]]>

Abdurrahim Albayrak’tan Mustafa Cengiz açıklamasıGalatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Başkan Mustafa Cengiz’in sıhhat vaziyetine ait çıkan haberlere tepki gösterdi.

daha fazla video için

”KENDİMİ YAŞAMAK ZORUNDA HİSSETTİM”

Benim için en basit şey istifa ama ben bunu yapamam. O kadar gelen ileti var ki bana… Kendimi yaşamak zorunda hissettim. Son soluğuma kadar çalışmam gerektiğine inandım. Galatasaray için bunu yapmam gerektiğine inandım. Kendim, kendim olmaktan çıktım. Benim hiçbir saklı ajandam yok. Zaferli olmadığıma inandığımda giderim.

Son Dakika | Galatasaray derken Mert Hakan Fenerbahçe ile anlaştı İşte alacağı ücret

Son Dakika | Galatasaray derken Mert Hakan Fenerbahçe ile uyuştu! İşte alacağı ücret

”HEKİMLER DONAKALDI…”

Bu süreçte beni üzen bir şey var. Ben Covid-19’dan çıktım, bayıldım. Abdurrahim Bey’i çağırdım, banka hakkında sualler sordum. Hekimler donakaldı. Bunu yetenek olsun diye söylemiyorum. Hep buluşma yaptık, hekimler sanki beni kovaladı.

class=’cf’>

”HER ŞEYDEN HABERİM VAR”

Yapılan 1.5 aylık harekâtların virgülüne kadar haberim var. Taraftar kaygı etmesin. Baş yok, alan ıssız varsaymasınlar. Her şeyden haberim var.

”ELEŞTİREBİLECEĞİM Türkiye Elektrik Kurumu ŞAHIS HAKEM”

Gaziantep’i tebrik ederim, son dakikalarda üzerimize çok iyi baskı yaptılar. Ben teknik kurulu, oyuncuyu tenkit etemem. Burada tenkit eteceğim türkiye elektrik kurumu şahıs hakem. Yayıncı kuruluş gösteriyor, rakip kaleci 19 saniye topu yakalamış. Ey hakem onu neden çalmıyorsun? Ben tam Türk hakemlerinin arkası amaç taşımadığına inanmak istiyorum ama evvel Rize maçı, sonra bu maç, beni derinden yaraladı. Alper Ulusoy, Gaziantep kalecisi 18 saniye topu yakalamış. Şimdi ben burada işkillenirsem haksız mıyım?

”YOSUNU OLUŞTURULDU”

Sanki Galatasaray’ın üçüncü kere şampiyon olması mali açıdan arayı kopartacak diye yosunu oluştu. O kadar palavra, o kadar haksız, o kadar uyduruk kötüleler ve iddialar ortaya atılıyor ki, insanlar kendi söylediği palavraya kendisi inanıyor.

”SÖYLERSEM SOKAĞA ÇIKAMAZLAR”

Galatasaray, Türkiye’nin en büyük camiası. Bugün %40’ı aşmış bir taraftar kitlemiz var ve bu kitle giderek gelişiyor. Natürel ki rakipler bunun önünü kesmek gidişatında, onları da kavrayışla karşılıyorum. Rakibin talip olduğu bir futbolcuya, bir başka ekibin talip olması, ki 2 yıldır bunu yaşıyorum. Anılarımı söyleyeceğim ama söyleyemiyorum, söylersem caddeye çıkamazlar. Rakibin balansını bozmak için bizce yanlış yollara müracaat etiliyor. Bazı ekipler scout takımı oluşturmuyor.

”HANGİ OYUNCUYA GİDERSEK ONA GİDİYORLAR”

class=’cf’>

Galatasaray hangi oyuncuya giderse ona gidiyor. Biz, bizi istemeyeni istemeyiz. Ama uyduruk sebeplerle, ama parasal sebeplerle. Biz bu kültürle yetiştik. Bir ekip etraflar önümüzü kesmeye çalışıyor. Hiç kimseye boyun eğmeyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir