Son Dakika | Diletta Leotta ilk kez konuştu! Zlatan Ibrahimovic...
Genel

Son Dakika | Diletta Leotta ilk kez konuştu! Zlatan Ibrahimovic…

Gündeme bomba düşen yasak aşkla ilgili birinci ağızdan ilk açıklama geldi. Diletta Leotta sessizliğini bozdu, işte o sözler…


Spor dünyasının en ünlü kadın spikerleri arasında yer alan İtalyan güzel Diletta Leotta, ülkesinde magazin sayfalarının manşetlerinden düşmüyor.


Diletta Leotta, bir süredir aşk yaşadığı ve koronavirüs pandemisi sürecinde birlikte karantinaya girdiği boksör sevgilisi Daniele Scardina ile olaylı şekilde ayrılmıştı.


Karantinanın sona ermesi ve İtalya’da liglerin başlaması çiftin arasını açmıştı. Diletta Leotta kariyerini ön plana alarak aşk hayatına ara vermişti.


Ancak özel hayatıyla gündemden düşmeyen spor spikeri Diletta Leotta’nın Daniele Scardina’dan sonra yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı.


Diletta Leotta’nın dünyaca ünlü yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimovic ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.


Ibrahimovic ile Diletta, İtalya’daki karantina döneminde bir reklam filminde tanışmışlardı.


İtalya’da haftalık olarak yayın yapan “Chi” dergisinin kapağında “Yazın sürpriz çifti” başlığıyla verilen haberde ikilinin Sardunya Adası’nda bulunan bir restoranda baş başa akşam yemeği yediği yazılmıştı.


Bu iddia sonrasında Zlatan Ibrahimovic’in 18 yıldır evli olduğu eşi Helena Seger ile sorun yaşayabileceği yazılmaya başlanmıştı.


Zlatan cephesinden açıklama gelmezken, Leotta’nın menajeri ise “Reklam işbirliği için bir araya gelmiş iki profesyonel insan ve ortada ilişki yok” ifadeleriyle haberi yalanlamıştı.


Yaşanan bu çalkantılı sürecin ardından Diletta Leotta sessizliğini bozdu ve hem Zlatan Ibrahimovic hem de Daniele Scardina hakkında ilk kez konuştu.


Diletta Leotta, evli bir adamla birlikte olmanın kendi etik ilkelerine ayrı olduğunu ifade ederek Zlatan Ibrahimovic ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaları yalanladı.


Güzel spiker ayrıca Daniele Scardina ile ayrılık sürecinde basına yansıyanların doğru olduğunu kabul etti.


“Daniele Scardina ile yaşadığımız ilişkiye dair yazılan hiçbir şeyi inkar edemem. Hayatımdaki en büyük aşklardan biriydi ancak bitti.”


“Evli bir adamla ilişki yaşamak benim prensiplerime ve değerlerime göre kabul edilemez bir şey. Zlatan hakkında doğru olan tek şey bu.”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir