PES Turnuvası’nda kapanışı Ozan Kabak yaptı
Genel

PES Turnuvası’nda kapanışı Ozan Kabak yaptı

Ozan Kabak, EURO 2020’nin ertelenmesi ile alakalı olarak “Daha hayırlı oldu” ifadelerine yer verdi. Ulusal futbolcu; “Bir çok sakat dostumuz vardı. Hayırlısı böyleymiş. Ulusal Ekip Whatsapp grubumuz var. Sık sık yazışıyoruz. Merih ve Hakan Ağabey ile görüşüyorum. Düsseldorf’tan Kenan ağabey ve Kaan ağabey ile görüşüyoruz. Herkes var grupta. Oradan haberleşiyoruz. Galatasaray altyapısından da herkesle kumpaslı olarak haberleşiyoruz” dedi.

EMİN BAYRAM’IN OYNAMASINI ÇOK İSTİYORDUM”
Emin Bayram, Fatih Terim ve Şenol Güneş ile alakalı da konuşan Ozan Kabak’ın söylemelerinin tamamı:

“Bizim alt yapıdan gelen 2000 nesli vardı. Bu nesilde sayamayacağım kadar becerili dostumuz var. Hepsi çok becerili ve onları çok iyi tanıyan biri olarak diyebilirim ki, fırsat bulduklarında değerlendirecek potansiyele sahipler. Bu fırsatı bulmaları için de çok çalışmaları gerekiyor. Emin ile ufaklıktan beri tanışıyoruz. Oynamasını çok istiyordum. Oynadığında aradım, tebrik ettim. Elimden geldiğince tecrübelerimi ona anlatmaya çalıştım. Fatih öğretmen ona formayı verdiği an, o güveni boşa çıkarmayacağını öğreniyorum. Kendisi çok efendi bir çocuk. Şu an 17 yaşında. Gelişimi nasıl devam edecek, ne kadar vakit alacak bunlar ehemmiyetli… Fatih öğretmen hazır gördüğü an oynatacaktır, zira Fatih Öğretmen gençleri cesaretle sahaya süren bir isimdir.

class=’cf’>

“FATİH TERİM ÇOK BEDELLİ, HER ZAMAN ZİYARET EDİYORUM”
Fatih öğretmen beni ligin son maçında oynatacağını söylememişti. İdmanlarda ağabeylerim de bana “Her an oynayabilirsin, iyi gidiyor” diyorlardı. Fatih Öğretmen çok bedelli. Her gittiğimde de kendisini ziyaret edip, elini öpüyorum. En son şubat ayında İstanbul’a gitmiştim ve yeniden kendisini ziyaret etmiştim.

“ŞENOL GÜNEŞ’LE KESİNTİSİZ BAĞLANTI HALİNDEYİZ”
Sakatlığımın üstünden 3 ay geçti. Son 3 maçtır da üst üste oynuyorum, kendimi çok iyi seziyorum. Şenol öğretmen ile ilk kere A Ulusal Ekip’a davet edildiğimde tanışmıştım. Bizlerle çok alakalı, her zaman her fırsatta bizleri arıyor. Kesintisiz bağlantı halindeyiz. Deneyimlerini bize çok hoş bir biçimde aktarıyor. Herkesin umutla baktığı bu ekibin bir araya gelmesinde çok büyük bir emeği var. Onun liderliğinde çok iyi bir turnuva geçireceğimize inanıyorum.”

PES Turnuvası’nda kapanışı Ozan Kabak yaptı

class=’cf’>

Süper Lig’in dönüşü gururuna, Misli.com’dan herkese 5 TL armağan, hemen katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir