Klopp söyledi: 'Gerekirse şampiyonluğu 2021'de kutlarız'
Genel

Klopp söyledi: ‘Gerekirse şampiyonluğu 2021’de kutlarız’

Alman medyasından Sky’a konuşan Klopp, sezonu şampiyon bitirmeleri vaziyetinde nasıl bir kutlama yapacaklarıyla alakalı, “Belki hayalimizdeki kutlamalar olmayacak. Bunun tamamen farkındayım. Stadyumda tek başına eğlenip, sonra vasıtayla konuta gitmek pek güzel olmayacak. Ancak bu vaziyeti değiştirmenin bir yolu var.” ifadelerini kullandı.

Liverpool’un şaşaalı bir şampiyonluk kutlaması yapacağının garantisini veren Alman teknik adam, “Gün gelecek her şey basmakalıpa dönecek. Belki birisi aşıyı bulacak, belki salgın meseleyi sona erecek, belki enfeksiyon oranı sıfıra inecek. O gün, eninde sonunda gelecek. İşte o zaman dilediğimiz gibi bir kutlama yapacağız. Kutlama günü, bu sezon veya gelecek sezon olabilir. Gelecek sene dahi olsa biz sokaklara çıkacağız ve şampiyonluğu kutlayacağız. Bizi kim durdurabilir? Elimizde bir kupa olacak, otobüsün üzerinde kente ineceğiz. İnsanlar, şampiyonluğun üzerinden uzun bir vakit geçme olasılığı olduğu için bizi deli olarak görebilir. Ancak gerçekten bunu hiç önemsemiyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Yeni tip koronavirüs Kovid-19 salgını sebebiyle askıya alınmasının ardından 17 Haziran’da yine başlayacak İngiltere Premier Lig’de rakiplerinin sarih ara önünde 82 puanla lider konumda bulunan Liverpool, ilk maçında dış sahada Everton ile karşılaşacak. İngiltere temsilcisi, ligin kalan haftalarında iki başarı daha alması halinde şampiyonluğu garantileyecek.

class=’cf’>

Klopp açıkladı: Gerekirse şampiyonluğu 2021de kutlarız

Bundesliga maçları FİYATSIZ CANLI YAYINLA Misli.com’da! Oynamak/İzlemek için buraya tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir