Jurgen Klopp: 2-3 maç kazanıp şampiyon olduktan sonra durmak istemiyoruz
Genel

Jurgen Klopp: 2-3 maç kazanıp şampiyon olduktan sonra durmak istemiyoruz

İngiliz medyasına konuşan 52 yaşındaki Alman teknik adam, yeni tip koronavirüs Kovid-19 salgını sebebiyle ara verilen Premier Lig’in 17 Haziran’da yine başlamasıyla sahalara da geri dönecekleri için çok mutlu olduğunu kaydetti.

Futbolu çok özlediğini aktaran Klopp, “Şampiyonluğa çok yakın olduğumuzu öğreniyoruz, ancak henüz sağlama bağlamadık. Alabileceğimiz 27 puan daha var ve biz hepsini kazanmayı sınayacağız. İki üç maç kazanıp şampiyon olduktan sonra durmak istemiyoruz” ifadelerini kullandı.

“ŞAMPİYON OLURSAK KUPAYLA MERASİM YAPACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUM”
Şampiyonluk kutlamalarına değinen tecrübeli çalıştırıcı, “Şayet şampiyon olursak evvel ekip arasında kutlayacağız, izin verilince de taraftarlarımızla kutlama yapacağız. Kupayla merasim yapacağımıza söz veriyorum, ne zaman olursa olsun, bunun ne ehemmiyeti var. Yalnızca herkesin gelebileceği bir güne gereksinimimiz var” biçiminde görüş belirtti.

class=’cf’>

En yakın takipçisi Manchester City’nin 25 puan önünde bulunan Klopp idaresindeki Liverpool, 30 senelik şampiyonluk hasretini sonlandırmaya çok yanaştı. Premier Lig, 13 Martta koronavirüs salgını sebebiyle askıya alınmıştı. 28 Mayıs’ta idmanlara başlayan Premier Lig futbolcularına, haftada iki kere koronavirüs testi yapılıyor.

Jurgen Klopp: 2-3 maç kazanıp şampiyon olduktan sonra durmak istemiyoruz

Haftalık net CANLI İDDAA kaybına %10’a varan iade Misli.com’da! Hemen katıl…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir