Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica: 'Oyuncuları uyarmaktan canım bunaldı'
Genel

Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica: ‘Oyuncuları uyarmaktan canım bunaldı’

Sumudica, maçın ardından tertip edilen basın buluşmasında yaptığı söylemede, ekibinin iyi oynadığını ancak golden sonra ekibin geriye dayandığını belirtti Bir puan kazandıklarını andırdıran Sumudica, şöyle konuştu:

“Bugün 2 puan kaybettik. Rakibimizden daha iyiydik, onlar kaderliydi zira 90 dakika topa biz sahiptik. Kısmetsiz bir penaltı yedik. Bugün zaferi kaçıran yeniden biz olduk. Ankaragücü ve Galatasaray maçında öndeydik. Ama puan kaybettik. Kesintisiz zaferi kaçırıyoruz. Oyuncularımı kesintisiz uyarmaktan canım bunaldı. Golü bulduktan sonra topu rakip sahada istiyorum. Onlara neler oluyor öğrenmiyorum. 35 puana eriştik ve kimse bunu bizden beklemiyordu. 5 maçımız kaldı. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

– Tuna: “Yenilmezlik serimizi 10 maçtan 11 maça çıkardık”

Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna ise Gaziantep’e salt puan şifresiyle geldiklerini ifade etti.

class=’cf’>

Ekibin ortaya koyduğu oyundan ve azminden hoşnut olduğunu dile getiren Tuna, şunları kaydoldu:

“Buraya kazanamadığımızda en azından kaybetmemek üzere geldik. Biz beraberliğe üzülen bir takımız basmakalıpta. Son haftalarda bir maç dışında ekibimiz üst seviye bir futbol oynadı. Yenilmezlik serimizi 10 maçtan 11 maça çıkardık. Oyuncularımız ismine çok hoş bir şey. Onların bu duyguyu yaşamasını istiyordum zira. İlk yarı karşılıklı balanslı bir reyin vardı. Ama onlara net bir pozisyon vermedik. İkinci yarı 10 birey kalınca oyunu daha domine ettik. Ekibin oyunundan ve disiplininden hoşnudum.”

 

Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica: Oyuncuları uyarmaktan canım sıkıldı

Misli.com’dan herkese 5 TL armağan, hemen katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir