Galatasaray'da Rize dış sahayı evveli Mustafa Cengiz'e başarı lafı
Genel

Galatasaray’da Rize dış sahayı evveli Mustafa Cengiz’e başarı lafı

Spor Arena / Ali Naci UFAK | Şampiyonluk amacında Rize’de kritik bir 90 dakikaya çıkacak olan Galatasaray’da yönetçiler, başkan Mustafa Cengiz’i unutmadı.

THY’nin saat 16:00’daki özel uçak seferi ile Rize’ye gidecek olan Galatasaray konvoyu evvel başkan Mustafa Cengiz’i ziyaret etti.

Son Dakika | Galatasarayın Çaykur Rizespor maçının kamp kadrosu belli oldu

Son Dakika | Galatasaray’ın Çaykur Rizespor maçının kamp kadrosu muhakkak oldu

Sağlığına kavuşmak ismine yoğun bir rehabilitasyon gören başkan Mustafa Cengiz ile Rize’ye hareket etmeden evvel Galatasaray kulübü 2.başkanı Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Başkan Yardımcısı Kaan Kançal ve Atletik AŞ İdare Heyeti abonesi Oytun Özer bir araya geldi.

EaZGmp2WkAA4zH6?format=jpg&name=900x900

class=’cf’>

”KALAN 8 MAÇI SENİN İÇİN KAZANACAĞIZ”

Sarı kırmızılı kulübün başkanını evinde ziyaret eden sarı kırmızılı iki idareyici Cengiz’e ”Bu maçı ve kalan 8 maçı Galatasaray ekibi senin için kazanacak” lafını verdi.

Yoğun rehabilitasyon gören ve şu anda evinde istirahat eden başkan Mustafa Cengiz’in ise Rize’ye hareket etmeden evvel yanına gelen kurmayları ile sohbet ederek hem sarı kırmızılı kulüp hem de ekip hakkında bilgi aldı.

MUSTAFA CENGİZ’DEN ALBAYRAK’A SÜRPRİZ

Ziyaret esnasında başkan Cengiz de, 2.başkan Albayrak’a sürpriz yaptı. Bugün doğum günü olan ve 66.yaşına giren Galatasaray kulübü 2.başkanı Abdurrahim Albayrak için pasta kesildi.

Albayrak’ın doğum gününü kestikleri pasta ile kutlayan yönetçiler başkan Cengiz’e de moral vererek daha sonra Rize’ye hareket ismine havaalanının yolunu yakaladı.

 

Galatasarayda Rize deplasmanı öncesi Mustafa Cengize galibiyet sözü

Süper Lig’in dönüşü onuruna, Misli.com’dan herkese 5 TL armağan, hemen katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir