Emre Belözoğlu'nun 'The Last Dance'i: Türkiye Kupası
Genel

Emre Belözoğlu’nun ‘The Last Dance’i: Türkiye Kupası

Kariyerinde 2 Süper Kupa, 1 UEFA Kupası, 6 Türkiye Lig Şampiyonluğu, 4 Türkiye Kupa Şampiyonluğu, 3 TFF Süper Kupa, 1 İtalya Kupası şampiyonluğu olan Emre Belözoğlu, The Last Dance’ı Son Dansı Ziraat Türkiye Kupasını kaldırarak yapmak istiyor. Zaferlerle dolu birfutbol geçmiş olan Mili Ekip’ın ve Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu futbolculuk kariyerindeki son yılında önüne koyduğu tüm niyetlerden bir bir uzaklaşsa da inatçı kişiliğiyle son maksadına kilitlenmiş durumda.

En büyük yeisi Euro 2020

“En büyük iki hayalim” dediği Fenerbahçe’de şampiyonluk kupasını kaldırma ve Ulusal Ekip’la Euro 2020’de tarihe imza atma fırsatlarından uzaklaşan 40 yaşındaki futbolcu, önünde son maksat olarak kalan Ziraat Türkiye Kupası’nı çok umursuyor. Son ve en anlamlı kupalardan birisini kaldırarak faal sporculuk yaşamını noktalamak ve Fenerbahçe’ye Atletik Direktör olarak hizmete devam etmek isteyen Belözoğlu, en büyük hayal kırıklığının ise Covid-19 salgını sebebiyle 2021’e ertelenen Euro 2020’ye katılamamak olduğunu belirtiyor.

class=’cf’>

“Bu Ulusal Ekibe inancım bütün”

Deneyimli futbolcu hemen hemen her fırsatta “Çok isterdim ama olmadı, nasip dokunulmuş. Ancak bu erteleme beni negatif güzergahta etkilese de sakatlığı bulunan gençlerimize yaradı. Dorukhan, Cenk, Merih gibi yıldızlarımız oynayamayacaktı şimdi hepsi 2021’e yetişecekler. Ben bu Ulusal Ekip’ın çok büyük galibiyetlere imza atabilecek kadar kabiliyetli oyuncularla heyeti olduğunu görüyor ve çok umutlanıyorum. En iyi yerlere geleceklerine inanıyorum” dedi.

Emre Belözoğlunun The Last Dancei: Türkiye Kupası

Süper Rakamsal Oyunlar Artık Misli.com’da! Müddet kaybetme, hemen oyna…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir