Bülent Uygun gözyaşlarını yakalayamadı
Genel

Bülent Uygun gözyaşlarını yakalayamadı

Denizli Gençlik ve Spor Şehir Müdürlüğü’nün dal alıştırmanları, yaz mektepleri evveli Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda değerlendirme buluşmasında toplandı. Tertip Edilen buluşmaya Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Performans Alıştırmanı Tansu Yaan ve Ampute Ulusal Ekip Teknik Direktörü Osman Çakmak da misafir oldu. Tertip Edilen buluşmada tecrübeli spor adamları, deneyimlerini genç alıştırmanlarla paylaştı.

Bülent Uygun, gözyaşlarını yakalayamadı

Korona virüs temkinleri kapsamında sosyal mesafe kaidelerine uyularak reelleştirilen buluşmada, Ampute Ulusal Ekibi’nın Avrupa Şampiyonluğu’nu kazandığı ekibin kaptanı Osman Çakmak’ın düşüncelerini anlattığı sırada salonda duygu dolu anlar yaşandı. Osman Çakmak’tan sonra kürsüye gelen Bülent Uygun da Ampute Ulusal Ekibi ve Osman Çakmak’ın öyküsünün ardından etkilenenler arasındaydı. Tecrübeli teknik direktör duygularına dominant olamayarak gözyaşlarını yakalayamadı. Kariyer yolculuğunda yaşadıkları tecrübeleri de alıştırmanlarla paylaşan Uygun, herkesin zaman zaman önüne güçlükler çıkacağını, bu güçlüklerin ancak çok çalışarak ve azimle üstesinden gelinebileceğini aktardı.

class=’cf’>

Programın sonunda Bülent Uygun, kendi yazdığı “Futbola Aktüel Bakış” isimli kitabı Şehir Müdürü Ahmet İbanoğlu ve alıştırmanlara armağan etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir