Atalanta teknik direktörü söyledi! 'Valencia maçından evvel hastaydım...'
Genel

Atalanta teknik direktörü söyledi! ‘Valencia maçından evvel hastaydım…’

Dört yıldır çalıştırdığı Atalanta’nın, bu sezon tarihinde ilk kere katıldığı UEFA Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale çıkmasını sağlayan 62 yaşındaki İtalyan teknik adam, Kovid-19 ile gayretini anlattı.

Gasperini, İtalyan gazetesi La Gazzetta dello Sport’a yaptığı söylemede, 10 Mart’ta Valencia’yı 4-3 yendikleri Şampiyonlar Ligi son 16 turu rövanş maçından dün kendisini iyi sezmediğini belirterek, “Karşılaşma günü daha da makûslaştım. İki gün sonra iyi yatamamaya başladım. Ateşim yoktu ama oldukça halsizdim.” ifadelerini kullandı.

İtalya Futbolcular Birliği tarafından Serie A’da 2018-19 sezonunun en iyi teknik direktörü seçilen Gasperini, Bergamo’ya döndükten sonra yaşadıklarına ait şunları kaydoldu:

“Kuruluşlara yakın bir sağlık kurumu olduğu için 2 dakikada bir ambulans sesi dinliyordum. Sanki savaş alanı gibiydi. Bir gece ‘Sağlık Kurumuna gitmek zorunda kalırsam ne olacak? Şimdi gidemem. Daha yapacağım çok şey var’ diye düşündüm. Devamında tat alma duyumu kaybettim. Kuruluşlarda 3 hafta kaldıktan sonra konutumun bulunduğu Torino’ya gittim. Konutta eşim ve çocuklarımdan uzak durmaya çok dikkat ettim. Yaptırdığım antikor testinin neticeyi 10 gün evvel belirli oldu ve Kovid-19’u geçirdiğimi bildim.”

class=’cf’>

Atalanta teknik direktörü açıkladı Valencia maçından önce hastaydım...

Bundesliga maçları FİYATSIZ CANLI YAYINLA Misli.com’da! Oynamak/İzlemek için buraya tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir